Shiatsu a ShinTai

Termín
Nejbližší kurz
Kde
11.10.2024
Pardubice

Zobrazit PDFŠkola aplikovaného čchi kungu ZÁKLADNÍ KURZ NOVÉHO SHIATSU fyzioterapeuta Jana Pletánka

Vlivem změny životního stylu, podmínek, konstituce atd. není možné dělat v současnosti terapie stejným způsobem jako před 100 lety. Bylo zapotřebí nového pohledu a aktualizace systému, který by byl adekvátní potřebám člověka dnešní doby.

Kurz je vhodný jak pro maséry a fyzioterapeuty tak i pro laiky, kteří si chtějí rozšířit obzor a něco se dovědět o této tématice.

Dva semináře, pátek až neděle, 32 hodin výuky.

  • 11.–13. října 2024
  • 8.–10. listopadu 2024

OBSAH:

Shiatsu – to nejlepší z východní a západní medicíny, základní techniky a celkové základní ošetření

Čchi kung a aplikovaný čchi kung – cvičení a práce s polární a nepolární energií

Pulzní diagnostika – technika odečtení energetického stavu

-----

SHIATSU vzniklo v Japonsku jako technika spojující to nejlepší ze znalostí západní a východní medicíny. Snažím se v tomto duchu pokračovat a nové poznatky aplikovat ve stále se rozvíjejícím systému pro zachování maximální účinnosti a efektivity.

Technika SHIATSU se nejčastěji používá při potížích pohybového aparátu, pro celkovou relaxaci a rekondici, ale je i vhodným doplňkem při jakékoli diagnóze.

-----

PARDUBICE, Pernštýnská ul. č. p. 42
Cena kurzu: 9 000 Kč

Uzávěrka přihlášek je 30. 9. 2024

Zobrazit PDF

07.12.2024
Pardubice

Zobrazit PDF

PROGRAM: OPAKOVÁNÍ, KOREKCE

A VYLEPŠENÍ SHIATSU A HARMONIZACE

 

Pro absolventy shiatsu kurzu

  • 7. – 8. prosince 2024
  • sobota – neděle

S SEBOU: Měkkou podložku a jako vždy na shiatsu kurz

Pardubice

Lektorné: 3 000 Kč

Zobrazit PDF

Akce, kurzy semináře Taiji a Qigong v PardubicíchAkce, kurzy semináře Taiji a Qigong v ostatních městechAkce, kurzy semináře Taiji a Qigong více denní akceAkce, kurzy semináře Taiji a Qigong François HainryAkce, kurzy semináře Shiatsu a ShinTaiLéčebně-regenerační a revitalizační pobyty

Shiatsu a ShinTai

best https://www.bestvapesstore.com review product and produce unique is effective. in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact www.phyrevape.com. discover the world of breitlingreplica.to. replica robins collection. every one trusted replica watch sites forum has been properly desigeed and processed. swiss replica orologi di lusso svizzeri è affidabile feel so solid.